Fala uderzeniowa Koszalin

🔥 Napisz do mnie, umów się na wizytę i ciesz się pięknem Twojej skóry! ✨

📞508-805-352 

Fala uderzeniowa w modelowaniu sylwetki

Fala uderzeniowa to innowacyjna metoda wykorzystywana w celu modelowania sylwetki. Choć pierwotnie znalazła zastosowanie w medycynie sportowej i fizjoterapii, to jej potencjał w dziedzinie kształtowania ciała przyciągnął uwagę specjalistów. Czym dokładnie jest fala uderzeniowa i jak działa? Jakie korzyści może przynieść pacjentom? Odpowiemy na te pytania.

Mechanizm działania fali uderzeniowej

Fala uderzeniowa opiera się na zjawisku dźwiękowej energii, która jest precyzyjnie skoncentrowana w określonej części ciała. Zabieg polega na aplikacji tych dźwięków na skórę, co stymuluje procesy regeneracji tkanki oraz produkcji kolagenu. Oto jak to dokładnie działa:


Dlaczego warto?

Decydując się na modelowanie sylwetki falą uderzeniową, pacjenci stawiają na nieinwazyjny i bezpieczny sposób poprawy wyglądu ciała. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać ten zabieg:

Ostateczne efekty zabiegu fali uderzeniowej można obserwować po około 2-3 miesiącach od wykonania ostatniego z całej serii zaleconych przez specjalistę zabiegów. Redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa jędrności skóry

Cena zabiegu

PARTIE: uda przód. uda tył, pośladki, brzuch, ramiona

6 zabiegów -10%
10 zabiegów -15%

🔥 Napisz do mnie, umów się na wizytę i ciesz się pięknem Twojej skóry! ✨

📞508-805-352