Opinie

Bardzo piękne przeżycie💜 atmosfera, zaangażowanie, technika oraz cała oprawa to wszystko składa się na wspaniale spędzony czas. Jednak muszę dodać, że masaż miał na celu nie tylko poprawę samopoczucia, ale ulgi dla kręgosłupa, więc wszystko w tzw. pigułce😀 Polecam!

Izabela B.

Najwspanialszy masaż modelujący na którym byłam. Niezaprzeczalne efekty zauważalne już po pierwszym razie. Poprzez swoje wielkie doświadczenie, Pani Patrycja w sposób nieporównywalny i bezkonkurencyjny wykonuje masaż maderoterapii. Ogromna wiedza i pasja Pani Patrycji tworzy z Niej najlepszą masażystkę w mieście. Polecam gorąco, zaufanie stworzone od pierwszych minut zabiegu, atmosfera przesympatyczna.

Agnieszka B.

U wielu masażystów byłam, niestety większość z nich nie rozwiązała moich problemów,a wręcz nie słuchała nawet sugestii gdzie kumuluje się ból. Sama jestem fizjoterpeutą więc co nieco wiem 😂 Do Pani Patrycji wracam z uśmiechem, choć nie zawsze masaż należy do tych przyjemnych ze względu na znaczne napięcia mięśniowe. Uważam, że to najlepsza specjalistka, która słucha swojego pacjenta, nastawiona na pomoc mu. Podejście ma indywidualne. Można pogadać,pośmiać się a do tego zrelaksować. Polecam ! I na pewno wrócę już niedługo;)

Karolina K.

Pani Patrycja to prawdziwa specjalistka od masażu głębokiego! Jej umiejętności są niesamowite, a doświadczenie w tej dziedzinie widać od pierwszego dotknięcia. Po wizycie czułam się odprężona i pełna energii. Gorąco polecam jej usługi wszystkim, którzy szukają relaksu i ulgi w napiętych mięśniach. Dziękuję, Pani Patrycjo! 

Agnieszka P.

To była moja pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia. Jestem milo zaskoczona 

 Pani profesjonalnie wykonała zabieg .Bardzo Mila i sympatyczna Pani. Moje uda juz po pierwszym razie wygladaja  lepiej . Ponadto czyste i sympatyczne miejsce . Polecam .nie szukajcie lepszego miejsca  ; )

Edyta S.

Najlepszy masaż Kobido w Koszalinie i okolicach! Masaż głowy, zwalczający ból, pomógł mi pozbyć się częstych migren! Pani Patrycja ma cudowne ręce i potrafi zdziałać nimi cuda! Do tego jest bardzo miłą, ciepłą osobą, więc już sama atmosfera masażu jest bardzo przyjemna. Efekt masażu jest niesamowity, przynosi natychmiastową ulgę oraz poprawę samopoczucia. Pani Patrycja ciagle się szkoli i rozwija, ma niesamowitą wiedzę, czuć ze praca jest również jej pasją! Z przyjemnością wracam tu regularnie!

Magdalena S.